top of page

Onze school

Maak kennis met ons

Virtuele rondleiding

Neemt u graag reeds een kijkje op onze school? Dat kan! Via de virtuele rondleiding kan u binnen in de kleuterschool en lagere school. In de klassen vindt u extra informatie over de werking via de kleine witte bolletjes.

Het team

Directie

Dieter Parmentier

Directeur KBO Ename

dieter.parmentier@kbonet.be

Secretariaat

Kathleen Vanheuverzwijn & Kimberly De Waele

Secretariaat KBO Ename

info.kboename@kbonet.be

Zorgcoördinator

Carmen Vandenabeele

Zorgcoördinator kleuter en lager

carmen.vandenabeele@kbonet.be

Kleuterschool

Nathalie De Clercq

Wolkjes

nathalie.declercq@kbonet.be

Jülchen Vandemaele

Zonnetjes

julchen.vandemaele@kbonet.be

Ann Mulleman (a.i. Shani Van Cauwenberge)

Sterretjes

ann.mulleman@kbonet.be

Elke Waelkens

Maantjes

elke.waelkens@kbonet.be

Evelien Verhaeghe

Leerkracht L.O. en zorg

evelien.verhaeghe@kbonet.be

Dette De Vos

Kinderverzorgster

dette.devos@kbonet.be

Lagere school

Els Beyaert

1ste leerjaar

els.beyaert@kbonet.be

Katrien Vandenbroucke

Zorg 1ste, 2de en 3de leerjaar

katrien.vandenbroucke@kbonet.be

Dieuwertje Verloo

2de leerjaar

dieuwertje.verloo@kbonet.be

Frank Temmerman

3de leerjaar

frank.temmerman@kbonet.be

Eveline Devriese

4de leerjaar

eveline.devriese@kbonet.be

Jennifer Clybouw

Zorg 4de en 5de leerjaar

jennifer.clybouw@kbonet.be

Lien Messiaen

5de leerjaar

lien.messiaen@kbonet.be

Hanne Steurtewagen

6 roos

hanne.steurtewagen@kbonet.be

Melissa Beké

Zorg 6de leerjaar en begeleiden

anderstalige nieuwkomers

melissa.beke@kbonet.be

Gerda Meirhaeghe (a.i. Domien Van Mossevelde)

6 vis

gerda.meirhaeghe@kbonet.be

Hilde De Braeckeleer

Leerkracht L.O.

hilde.debraeckeleer@kbonet.be

bottom of page