Onze school

Maak kennis met ons

Virtuele rondleiding

Neemt u graag reeds een kijkje op onze school? Dat kan! Via de virtuele rondleiding kan u binnen in de kleuterschool en lagere school. In de klassen vindt u extra informatie over de werking via de kleine witte bolletjes.

Het team

Directie

Katrien Aelterman

Directie KBO Ename

katrien.aelterman@kbonet.be

Secretariaat

Kathleen Vanheuverzwijn

Secretariaat KBO Ename

info.kboename@kbonet.be

Zorgcoördinator

Carmen Vandenabeele

Zorgcoördinator kleuter en lager

carmen.vandenabeele@kbonet.be

Kleuterschool

Nathalie De Clercq

Wolkjes

nathalie.declercq@kbonet.be

Jülchen Vandemaele

Zonnetjes

julchen.vandemaele@kbonet.be

Ann Mulleman

Sterretjes

ann.mulleman@kbonet.be

Elke Waelkens

Maantjes

elke.waelkens@kbonet.be

Evelien Verhaeghe

Leerkracht L.O. en zorg

evelien.verhaeghe@kbonet.be

Lagere school

Els Beyaert

1ste leerjaar

els.beyaert@kbonet.be

Katrien Vandebroucke

Zorg 1ste en 2de leerjaar

katrien.vandenbroucke@kbonet.be

Dieuwertje Verloo

2de leerjaar

dieuwertje.verloo@kbonet.be

Frank Temmerman

3de leerjaar

frank.temmerman@kbonet.be

Eveline Devriese

4de leerjaar

eveline.devriese@kbonet.be

Lien Messiaen

5 vis

lien.messiaen@kbonet.be

Jennifer Clybouw

Zorg 5de en 6de leerjaar

jennifer.clybouw@kbonet.be

Hanne Steurtewagen

5 roos

hanne.steurtewagen@kbonet.be

Jolien Glorieux

Vervanging Jennifer Clybouw

jolien.glorieux@kbonet.be

Gerda Meirhaeghe

6de leerjaar

gerda.meirhaeghe@kbonet.be

Hilde De Braeckeleer

Leerkracht L.O.

hilde.debraeckeleer@kbonet.be

Lerarenplatform

Effie Maesele

effie.maesele@kbonet.be

Melissa Beké

Zorg L3 en L4 Jolien Glorieux

melissa.beke@kbonet.be

Opvang

Jolien De Clercq